حضور و غیاب UFace 302دستگاه حضور و غیاب UFace 302 از لحاظ کارایی و امکانات جزو بهترین دستگاه های حضور و غیاب است و در مقام مقایسه میتوان قدرت بالا، ظرفیت بالا، الگوریتم های شناسایی پیشرفته در زمینه تشخیص چهره و تشخیص اثر انگشت را در این مدل مشاهده کرد.

مزایای این مدل به همین جا ختم نمیشود و باید امکان ثبت تردد از طریق کارت، صفحه نمایش رنگی و همچنین نداشتن کلید روی دستگاه و وجود صفحه لمسی روی دستگاه توسط سازنده آن، امکان قرار دادن باتری بکاپ در مواقعی که برق قطع می شود را نام برد.

مدل UFace 302 همچنین امکانات مشترک همه دستگاه های فراتکنو را نیز داراست. داشتن سخنگوی فارسی، تاریخ شمسی، منوی فارسی، نرم افزار محاسبه کارکرد با تعریف بدون محدودیت شیفت و تعداد نفر برای شیفت های استاندارد، نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد رایگان، نصب آسان و استفاده آسان از نرم افزارها بخشی دیگر از فوایدی است که این دستگاه به دارنده خود عرض میکند.

اما شاید مهمترین بخش استفاده از دستگاه های حضور و غیاب سیستم پشتیبانی برای آن دستگاه و هزینه های تمدید آن باشد که باید در انتخاب شرکت دقت لازم را بعمل آورد. شرکت فراتکنو در یکسال اول که دستگاه را نصب میکنید پشتیبانی را بصورت رایگان انجام میدهد. و در پایان سال اول تنها در صورت تمایل به تمدید پشتیبانی هزینه آن را برای یکسال دیگر دریافت میکند. اما اگر پشتیبانی نخواهید چه؟ در جواب باید گفت هیچ اتفاق خاصی پیش نمی آید. و اگر بعد از پشتیبانی نیاز به فعالسازی مجدد دستگاه داشته باشید نیروهای پشتیبانی فراتکنو بدون دریافت هزینه کد فعالساز را در اختیار شما قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست